SKI SERVIS

Pokud si rádi uživáte dobře fungujicí bicykl, určitě oceníte že Vám kromě seřízení jízdních kol, nabízíme nově také profesionální ski servis včetně snowboardů a běžeckých lyží.

Servis lyží Praha 9

Nabízíme dvě úrovně kvality vyhotovení servisu lyží. Pro náročné lyžaře a snowboardisty provádíme servis lyží na prvotřídních strojích MONTANA Swiss. Pro starší lyže, nebo méně náročné lyžaře poskytujeme servis lyží na stroji TFA. V obou případech je lyže broušena na kamenu.

Možnost vyzvednutí lyží u zákazníka

Pokud nemáte čas zastavit se k nám do servisu s Vaším lyžařským vybavením osobně vyžijte náší služby dopravy lyží na servis a o nic se již nemusíte starat. Pra Vaše lyže nebo SNB se za paušální poplatek 200 Kč zastavíme kdekoliv v Praze a okolí (okolí Prahy příplatek 4,50 Kč za ujetý km). Po vyhotovení objednaného servisu Vám lyže opěz přivezeme až domů. Více informací zde: doprava lyžařského vybavení.

Objednání servisu: telefonicky 777 739 358, 724 922 124, emailem: servis@bikesos.czVíce informací a ceník servisu lyží naleznete na stránkách SKISOS